Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
307 700 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
188 700 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
131 900 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 1
For Sale
235 500 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Plot Area: 24 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
163 300 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Plot Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
460 300 € 4 900 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 29 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
183 400 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 61 sq.m.
  • Plot Area: 9 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
93 500 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
235 500 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
799 500 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 83600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
188 100 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
254 400 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 836 000 € 5 250 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 83000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 072 900 € 5 770 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 153100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 072 900 € 5 770 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 153100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 954 400 € 3 920 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 498 sq.m.
  • Plot Area: 190000 sq.m.
  • Bedrooms: 4