Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
15 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 3000 sq.m.
  • Plot Area: 18000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
1 385 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 1237 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
735 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 300 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 693 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
695 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
769 000 € 5 130 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
695 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 870 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
750 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 580 € / sq.m.

Fabulous villa, Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain

Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain Details
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5