Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
519 800 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 356 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
523 000 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 518 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
206 700 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
474 900 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
148 800 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3