Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 800 000 € 7 930 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 995 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 480 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 650 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 900 000 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 590 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3677 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 100 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 2090 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1165 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 100 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 598 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 450 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 1285 sq.m.
  • Plot Area: 4975 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 200 000 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 957 sq.m.
  • Plot Area: 1484 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 8 500 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1114 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 700 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 699 sq.m.
  • Plot Area: 2185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
995 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
887 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 637 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 500 000 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 638 sq.m.
  • Plot Area: 1920 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 800 000 € 8 370 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 655 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 600 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 4