Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
6 988 500 € 9 050 € / sq.m.

Gorgeous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 772 sq.m.
  • Plot Area: 220000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 152 700 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 11