Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
800 600 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1595 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
212 600 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 247 100 € 11 180 € / sq.m.

Other Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 5