Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
398 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Storeys count: 7
  • Bedrooms: 3
For Sale
990 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 347095 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 450 000 € 11 150 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
540 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
990 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
735 000 € 5 210 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
3 500 000 € 5 420 € / sq.m.

Gorgeous flat, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 646 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
1 400 000 € 6 540 € / sq.m.
  • Area: 214 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
800 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3