Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
845 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1473 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
6 950 000 € 7 280 € / sq.m.
  • Area: 955 sq.m.
  • Plot Area: 3923 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 2
For Sale
6 500 000 € 6 370 € / sq.m.
  • Area: 1021 sq.m.
  • Plot Area: 2454 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 510 000 € 3 660 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1527 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 300 000 € 5 460 € / sq.m.
  • Area: 604 sq.m.
  • Plot Area: 2224 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 695 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1090 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 400 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 000 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 5913 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 900 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 1014 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 595 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 180 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 2435 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 275 000 € 7 340 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1037 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
7 950 000 € 7 570 € / sq.m.
  • Area: 1050 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 195 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 534 sq.m.
  • Plot Area: 1642 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
1 950 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 687 sq.m.
  • Plot Area: 1255 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 450 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 844 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 195 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 314 sq.m.
  • Plot Area: 949 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
9 500 000 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 1500 sq.m.
  • Plot Area: 9155 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8