Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
410 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
445 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 400 000 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
269 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
280 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
995 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 565 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
500 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
480 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 400 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
  • Rooms: 6
For Sale
998 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 9948 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 376 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 950 000 € 7 020 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 20490 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
725 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 950 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 190000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 395 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7