Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
562 000 €

Villa, Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain Details
  • Plot Area: 365 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
1 700 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 459 sq.m.
  • Plot Area: 1218 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 806 400 € 7 440 € / sq.m.
  • Area: 780 sq.m.
  • Plot Area: 5900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 269 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 607 200 € 5 150 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 041 400 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1117 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
11 519 600 € 5 760 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 33700 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 10