Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
910 900 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2470 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
15 866 500 € 20 530 € / sq.m.
  • Area: 773 sq.m.
  • Plot Area: 3060 sq.m.
  • Bedrooms: 11
For Sale
1 998 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 469 100 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 169 400 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1415 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
939 100 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 410 400 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
5 288 800 € 6 630 € / sq.m.
  • Area: 798 sq.m.
  • Plot Area: 3075 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 145 900 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
692 900 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 80200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
692 900 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 80200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
692 900 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 80200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 352 100 € 2 900 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 107100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
456 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 352 100 € 2 900 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 107100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 352 100 € 2 900 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 107100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 352 100 € 2 900 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 107100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
456 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
651 500 € 3 950 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 76300 sq.m.
  • Bedrooms: 3