Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 623 200 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
925 100 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 745 400 € 6 020 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 280 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 454 500 € 6 060 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 000 700 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 396 300 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 105 400 € 3 950 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 687 200 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 188 300 € 9 110 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 461 700 € 5 970 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1360 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 252 300 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 364 sq.m.
  • Bedrooms: 8