Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
208 400 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 212 600 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1949 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 374 100 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 397 400 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
768 600 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 106 300 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
174 700 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 541 600 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 4085 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
570 600 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1375 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 736 600 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 595 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 678 400 € 6 710 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1589 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 950 500 € 5 270 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 949 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 212 600 € 9 830 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 965 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
809 300 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4