Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 338 100 € 6 430 € / sq.m.
  • Area: 208 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
16 174 000 € 19 370 € / sq.m.
  • Area: 835 sq.m.
  • Plot Area: 1860 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
11 403 300 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 6600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 803 600 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 626 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 036 300 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9