Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
189 300 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 200 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
159 600 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 3 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
164 500 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
118 300 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
272 200 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
184 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
175 100 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
132 500 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 500 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 3