Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
154 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
108 900 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
167 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 33 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 93 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
240 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
170 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
155 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
103 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
127 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2