Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
12 860 900 € 9 530 € / sq.m.
  • Area: 1350 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 244 700 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 963 sq.m.
  • Plot Area: 3668 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 309 600 € 5 030 € / sq.m.
  • Area: 1055 sq.m.
  • Plot Area: 2315 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 828 800 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 327 400 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1552 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 474 900 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 6