Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
85 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
109 900 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
117 900 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
87 500 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
85 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
524 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
880 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
582 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 504 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
650 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 474 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 070 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1885 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 700 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 486 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
789 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1178 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 989 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 350 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4