Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 700 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 400 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 647 sq.m.
  • Plot Area: 1204 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 700 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1488 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
995 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 295 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 300 000 € 9 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 990 000 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 390 000 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1049 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 858 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
385 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 217 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 39000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 6
For Sale
557 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 352 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
419 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 690 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 597 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
525 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 545 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5