Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
124 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
116 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
192 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
125 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
120 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
87 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
850 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
160 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
97 500 € 980 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
820 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3