Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
302 000 € 2 420 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
278 100 € 0 € / sq.m.
  • Area: 65535 sq.m.
  • Plot Area: 770 sq.m.
  • Bedrooms: 4