Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 592 900 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
825 900 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
814 100 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 769 900 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 769 900 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 881 900 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 356 900 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 309 600 € 5 900 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 7560 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 946 800 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 631 200 € 7 430 € / sq.m.
  • Area: 354 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 129 700 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 1050 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 150 400 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 478 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 179 900 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 474 900 € 4 900 € / sq.m.
  • Area: 301 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 050 100 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 002 900 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4