Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
276 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
385 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
455 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Plot Area: 295 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
460 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1055 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
265 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
499 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
799 000 €
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
319 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
556 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 489 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
292 500 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
248 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
800 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 224 sq.m.
  • Plot Area: 711 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
369 500 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
210 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 158 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
245 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 191 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
769 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
238 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2