Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
104 206 000 ₽ 651 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
104 206 000 ₽ 274 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
112 021 000 ₽ 311 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
112 455 000 ₽ 374 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3
For Sale
112 889 000 ₽ 376 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
117 231 000 ₽ 803 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
82 496 000 ₽ 279 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
120 705 000 ₽ 603 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
156 308 000 ₽ 976 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
164 124 000 ₽ 512 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
173 676 000 ₽ 496 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
191 044 000 ₽ 272 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
191 044 000 ₽ 597 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
95 522 000 ₽ 318 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
259 646 000 ₽ 895 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
84 667 000 ₽ 235 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
191 044 000 ₽ 287 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 665 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
173 676 000 ₽ 213 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 814 sq.m.
  • Plot Area: 1863 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 5
For Sale
9 543 000 ₽ 119 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2