Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
439 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
165 500 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 9 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
188 700 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 23 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
163 800 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
247 300 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
183 400 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
164 500 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
175 100 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
200 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 79 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
215 300 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
493 400 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
188 100 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 45 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
205 900 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 900 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 106 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
205 900 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 5 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
162 100 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2