Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
265 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
980 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 309 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
450 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
269 500 € 2 000 € / sq.m.

Beautiful house, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
365 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
  • Rooms: 7