Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
139 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 490 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
799 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
545 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
695 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
574 300 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 345 sq.m.
  • Plot Area: 782 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
635 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 624 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
315 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 304 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
369 500 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
365 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
675 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
245 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 191 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
225 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 241 sq.m.
  • Plot Area: 343 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
325 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3