Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
689 100 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 903 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
424 800 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
519 200 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
540 400 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 586 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 002 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 664 sq.m.
  • Plot Area: 2498 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 386 400 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 309 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 719 600 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 781 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 533 900 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 474 900 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 603 sq.m.
  • Plot Area: 2030 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
684 300 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Plot Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
796 400 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2080 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 952 700 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 961 sq.m.
  • Plot Area: 3019 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 758 100 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 233 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 946 800 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 528 sq.m.
  • Plot Area: 1016 sq.m.
  • Bedrooms: 4