Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
651 500 € 3 950 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 76300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 871 000 € 11 740 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3361 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 9
For Sale
1 702 600 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 664 sq.m.
  • Plot Area: 1340 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 990 300 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 1536 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
1 836 000 € 4 310 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 426 sq.m.
  • Plot Area: 67100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
880 700 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
3 287 800 € 6 580 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 702 600 € 3 620 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 11854 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 522 600 €
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 409 000 € 3 400 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 836 000 € 4 310 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 426 sq.m.
  • Plot Area: 67100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 184 000 € 6 130 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 5126 sq.m.
  • Bedrooms: 4