Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 500 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
10 000 000 €

Villa, Girona, Catalunya, Spain

Girona, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 18000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
550 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
690 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 1192 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 300 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 500 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1162 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
550 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 785 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 563 sq.m.
  • Plot Area: 2245 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
3 500 000 € 11 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1626 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
2 100 000 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 250 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1607 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
890 000 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 803 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 050 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Rooms: 4