Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
695 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
845 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 14680 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
6 300 000 €

Villa, Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain

Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 5528 sq.m.
For Sale
900 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
650 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
735 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 5 830 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
600 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 873 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
319 800 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
580 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 7 170 € / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
550 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3