Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
174 700 € 620 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 688 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 337 400 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
184 700 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 694 600 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
689 500 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
759 700 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4