Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
413 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 542 600 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 805 sq.m.
  • Plot Area: 2033 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
15 279 700 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 2200 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 353 900 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 244 700 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 742 sq.m.
  • Plot Area: 5400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 011 700 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 3164 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 769 900 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 314 sq.m.
  • Plot Area: 1299 sq.m.
  • Bedrooms: 4