Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 250 400 € 8 570 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 2703 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
494 900 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
460 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
872 200 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 381 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 027 700 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
692 900 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 042 200 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Plot Area: 1046 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
302 800 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 969 500 € 3 870 € / sq.m.
  • Area: 767 sq.m.
  • Plot Area: 1843 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 1640 sq.m.
  • Plot Area: 3058 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 075 800 € 6 200 € / sq.m.
  • Area: 657 sq.m.
  • Plot Area: 2904 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 106 300 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 969 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
407 500 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
890 800 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 096 100 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 328 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 5