Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 425 100 € 9 030 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1234 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 106 300 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 391 600 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 541 600 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 822 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
465 800 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 445 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 599 800 € 5 950 € / sq.m.
  • Area: 773 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 096 100 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 674 sq.m.
  • Plot Area: 1564 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 085 900 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 644 sq.m.
  • Plot Area: 1640 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
692 900 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 1600 sq.m.
  • Plot Area: 200000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 141 200 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 589 500 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
925 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 164 500 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
791 900 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
174 700 € 1 350 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 129 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 445 500 € 4 870 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 1390 sq.m.
  • Bedrooms: 5