Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
8 141 300 € 10 860 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 480 700 € 7 730 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 601 600 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 743 sq.m.
  • Plot Area: 1666 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
751 900 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 436 sq.m.
  • Plot Area: 1046 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4