Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 075 800 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 1600 sq.m.
  • Plot Area: 200000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
692 900 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 085 900 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 644 sq.m.
  • Plot Area: 1640 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 193 600 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
640 500 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 164 500 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 541 600 € 10 940 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 1520 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 624 500 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 774 500 € 8 090 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 037 900 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1390 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 115 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 1112 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 678 400 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
678 900 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
302 800 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 969 500 € 3 870 € / sq.m.
  • Area: 767 sq.m.
  • Plot Area: 1843 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 1640 sq.m.
  • Plot Area: 3058 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 075 800 € 6 200 € / sq.m.
  • Area: 657 sq.m.
  • Plot Area: 2904 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 106 300 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 969 sq.m.
  • Bedrooms: 5