Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
590 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 1515 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 590 000 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 339 sq.m.
  • Plot Area: 273 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 222 700 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 725 000 € 10 010 € / sq.m.
  • Area: 672 sq.m.
  • Plot Area: 1584 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
989 800 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 483 300 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 853 000 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 863 200 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 7800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 246 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 148 200 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 286 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 503 700 € 4 870 € / sq.m.
  • Area: 514 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 083 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 141 200 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 071 300 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 096 100 € 6 550 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4