Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
700 000 € 5 380 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Storey: 7
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
275 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
174 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
195 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Storey: 10
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
335 000 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3