Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
495 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
430 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 1081 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 2950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 350 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 691 sq.m.
  • Plot Area: 588 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
749 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 791 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 411 sq.m.
  • Plot Area: 2658 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
725 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 993 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 700 000 € 9 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
499 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
239 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2