Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
374 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 490 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
390 300 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 402 400 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 402 400 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 979 700 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Plot Area: 1347 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
873 400 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 822 500 € 10 780 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 2244 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
640 500 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
809 300 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 212 600 € 9 830 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 965 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 950 500 € 5 270 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 949 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 678 400 € 6 710 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1589 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 736 600 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 595 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
6 928 800 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 1085 sq.m.
  • Plot Area: 3925 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
4 599 800 € 8 980 € / sq.m.
  • Area: 512 sq.m.
  • Plot Area: 1045 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 746 800 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 4