Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 995 000 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 5160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
870 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 833 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 495 000 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 281 sq.m.
  • Plot Area: 1233 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 750 000 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 575 sq.m.
  • Plot Area: 1684 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1685 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 295 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 346 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 800 000 € 7 160 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 180 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 2435 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 595 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 900 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 1014 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 000 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 5913 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 400 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 695 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1090 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 500 000 € 7 210 € / sq.m.
  • Area: 763 sq.m.
  • Plot Area: 2105 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 290 000 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 725 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
995 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 586 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 900 000 € 8 760 € / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Plot Area: 1880 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 300 000 € 5 460 € / sq.m.
  • Area: 604 sq.m.
  • Plot Area: 2224 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5