Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
138 941 000 ₽ 144 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 961 sq.m.
  • Plot Area: 238788 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 2
For Sale
19 365 000 ₽ 265 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
6 773 000 ₽ 101 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
6 426 000 ₽ 84 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
9 205 000 ₽ 92 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1