Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
495 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
296 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
299 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
285 000 € 19 000 € / sq.m.
  • Area: 15 sq.m.
  • Plot Area: 8 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
249 900 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
249 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 850 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 380 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 677 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
7 900 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 2560 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 12
For Sale
7 300 000 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
3 950 000 € 5 020 € / sq.m.
  • Area: 787 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 500 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 899 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 652 sq.m.
  • Plot Area: 3733 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 4 360 € / sq.m.

Gorgeous villa, Cerdanyola del Valles, Catalunya, Spain

Cerdanyola del Valles, Catalunya, Spain Details
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
575 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 478 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3