Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
185 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
451 100 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
239 600 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
257 100 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
633 200 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
356 500 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 2