Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 805 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 048 100 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 445 500 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 481 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
756 900 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 851 600 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 6 060 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 990 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 8 150 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
729 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 7 690 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 2640 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
6 288 300 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 968 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3677 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
444 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 630 300 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 106 300 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 842 900 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 682 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 5