Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
235 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 77 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
260 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 900 000 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 5315 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6