Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 601 600 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 713 800 € 6 840 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
6 961 400 € 8 290 € / sq.m.
  • Area: 840 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
8 259 300 € 13 300 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1174 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 129 700 € 9 830 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 303 700 € 4 720 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
7 669 400 € 13 380 € / sq.m.
  • Area: 573 sq.m.
  • Plot Area: 1840 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
7 067 600 € 8 310 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 65000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
943 900 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 887 800 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
825 900 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1130 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 356 900 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 925 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
7 669 400 € 7 510 € / sq.m.
  • Area: 1021 sq.m.
  • Plot Area: 2454 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 120 900 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 309 600 € 5 310 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
5 309 600 € 9 650 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 35000 sq.m.
  • Bedrooms: 6