Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
600 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
660 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 696 800 € 5 850 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
949 000 € 5 580 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
695 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 150 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 100 000 € 7 860 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
650 000 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
345 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2