Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
149 200 € 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
329 600 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
525 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
610 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
2 080 300 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 466 sq.m.
  • Plot Area: 519 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
697 500 € 8 720 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 10
  • Storeys count: 25
  • Bedrooms: 2